Yükleniyor...

Misyonumuz

Hizmet sunumu yaptığı tüm müşterilerine, kalıcı ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı ilke edinen KOCATEPE KAHVE, bu amaca koşulsuz memnuniyet ile ulaşabileceğini bilmekte ve Türk kahve kültürünü nesilden nesile aktarılacak keyif ve zenginlik olarak görmektedir.

KOCATEPE KAHVE,  geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, teknolojik gelişmeleri takip etmenin, rekabetin ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı çalışmalar yapar. Geçmişten gelen kahve kültürünün unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için var gücüyle çalışır.

KOCATEPE KAHVE’nin, şirket değerleri doğrultusunda etik kurallar ile yürürlükteki yasalara, yönetmelik ve ilgili mevzuatlara  uygun olarak doğru kalite, fiyat oranı sağlanarak uzman ekibi ile farklılık yaratmak başlıca misyonudur.

Bilginin güç olduğu bilinciyle, her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam eden KOCATEPE KAHVE, müşterilerine her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunar. Hizmet yelpazesi ve akılalmaz sunumları ile ilerler. Müşteri istekleri tutkularını oluşturur. Kusursuz kahve sanatında mükemmelliğin detaylarda saklı olduğunu bilir.

Sürdürülebilir başarısının sırrı; Samimiyeti ve sürekli yenilenmeye, her daim dinamik kalmaya özen göstermesidir.